ما اومدیم

 سلام سلام ما دوباره اومدیمتو این مدتی که ما نبودیم کلی دوستای گلمون ما رو شرمنده کردن هاله جون مامان ارشیا گلی ،شهین جون مامان نوید، مریم جون مامان شایگان و همه ماماهای گلی Blowing Kissesکه تو این مدت جویای حال ما بودند.  

و اما داستان از این قرار بود که دخمل قشنگ من زردی داشت و شبا تا صبح به خاطر نفخ شکم نمی خوابید و بیقراری میکرد و روزا رو در خواب ناز بسر میبرد و من و باباش هم که شبا نگهبان بودیم و روزا سر کارچرت میزدیم .توی این مدت خیلی سرم شلوغ بود کارای شرکت روی هم انباشته شده بود و اصلا وقت آپدیت کردن وبلاگ و نداشتم . الینا رو هم با خودم میارم چون اصلا دوست ندارم یک لحظه از خودم دور باشه. دیگه خودتون تصور کنین که با چه حالی به خونه میام. 

 الینا خانم آنقدر با نمک و با مزه شده که آدم دوست داره درسته قورتش بده .خانم خانما قرتی تشریف دارن و با صدای ترانه آروم میشن و هوم هوم راه میندازن و دست و پا تکون میدن. عاشق ماشین سواری و تا سوار ماشین میشه ساکت و هاج و واج به همه جا نگاه مینه و بعد از چند دقیقه خود به خود میخوابه. دیروز الینا واکسن دو ماهگیشو زده و دخمل خوبی بوده و فقط یک کوچولو گریه کرد.

 

 

/ 7 نظر / 70 بازدید
مهـــــــــران

سلام در مدتي که از وبلاگت بازديد کردم مطمئنم وقتم رو تلف نکردم. ولي اگر خواستي وقتت رو تلف کني به وبلاگ من يه سر بزن. خوشت اومد تبادل لينک کنيم! بازم پیشت میام مهران "کهنه درخت"

مهسا مامان ملودی

زنده باشه ایشالا آفرین به تو که با خودت میبریش سر کار اجازه میدن؟ببوسش

مرجان (مامان بردیا)

الهی وروجک منم 2 ماه اول شب زنده داری می کرد راستی مگه شما مرخصی زایمان ندارین که به این زودی میری سر کار؟

مهرناز

سلام عزیزم قدم نورسیدت مبارک ایشالا صدها سال در کنار پدر ومادر سالم باشد[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

سوری مامان عسل

سلام نگار جون. خوشحالم که حال تو و الینا جون خوب خوبه. تنبل خانوم زود بیا و از دخملی عکس بزار ببینیم چه شکلی شده ما که دلمون ترکید. روی ماهش رو می بوسم[ماچ][بغل]

پرنیان پوپلی و مامان

پس ماشالا برای خودش خانومی شده [ماچ]زود به زود آپ کنین دلتنگتون میشیم[ماچ] البته باعکس دختر گلت[قلب]

هاله

واي نگار جون مگه با بچه ميري سركار؟ چرا خونه نموندي استراحت كني؟ در ضمن دختر بد چرا عكس جديد الينا را نذاشتي؟[گل]