جنسیت نی نی

 

روز پنج شنبه از شرکت مرخصی گرفتمو برای تعین جنسیت نی نی به سونوگرافی رفتم دل توی دلم نبود که زودتر بفهمم رشدش چطور بوده ؟ پسره یا دختر؟اما انگار خودش فهمیده بود مدام تکون می خوردو شیطونی می کرد.وقتی وارد اتاق سونوگرافی شدم خانم دکتر گفت که خدا رو شکر رشدش خیلی خوب بوده اما در وضعیت بریچ قرار گرفته یعنی بچم از همین الان با حجب و حیاست و دلش نمی خواد خودشو نشون بده و پاهاشو حسابی به هم چسبونده.البته ٢ یا ٣ هفته دیگه دوباره می رم که کاملا مشخص بشه.

 اما به توصیه چند نفر از دوستان وبلاگی کمی هم راجع به خودم مینویسم:

١-زودرنج و کمی احساسی،عاشق همسر و خانواده،حسابی بچه دوست و عاشق تفریح و مسافرت

٢-بزرگترین آرزوم موفقیت و سلامتی عزیزانم و اینکه بتونم یه فرزند سالم و صالح تحویل جامعه بدم

٣-از غیبت و دروغ و فخر فروشی متنفرم .در حال حاضر چیزی که آزارم می ده دوری از خانواده و اینکه کم کم دارم اضافه وزن پیدا می کنم.

۴-بزرگترین ایرادم اینه که یک رشته رو تا آخر ادامه نمی دم و هر چیزی رو یک بار امتحان میکنم مثل:سفالگری،رنگ روغن،شنا،شعر،سفره آرایی

 

/ 4 نظر / 34 بازدید
ظاهری

خیلی خوبه که یه سایت داشته باشی و مطالبت رو توش بنویسی مخصوصاً وبلاگ تو که این همه بیننده داره و بیشتر از یه سایت روش وقت می ذاری. داشتن یه سایت هیچ کاری نداره. اصلا کاری به وبلاگت هم نداره. تو مثل قبل وبلاگت رو می نویسی اما به غیر از وبلاگت مطالبت روی سایتت هم دیده می شه . تازه هزینه واقعا باور نکردنی داره . زیر 15000 تومان. باورت می شه؟؟؟ فقط کافیه یه تماس کوچولو با 88027727 بگیری یا یه ایمیل به taheripour@parsianhost.ir یزنید. بقیه کارا رو ما انجام می دیم. منتظرم.

نوشین مامان هستی

انشالا که جنسیتش هم معلوم میشه[قلب] مهم سالم بودن نی نی هستش[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

هاله

ای بابا عجب نی نی ناز میکنه نگار جون من شنیدم اینجور مواقع باید چیزهای شیرین بخوری تا نی نی حسابی ورجه وورجه کنه و جنسیتش مشخص بشه[گل]

راحله

سلام نگار جون مامان کوچولو[قلب] امیدوارم این چند ماه هم به خیرو خوشی تموم شه و یه نی نی خوشمل ناناز صحیح و سالم به دنیا بیاری[قلب] راستی برو سونوگرافی خانوم خونه ببین نی نیت دخمله یا پسر؟