سلام

ممنونم از همه مامانای گلی که همیشه به من لطف دارن و منو با حرفای زیباشون دلداری میدن.

امروز وقت دکتر دارم دیگه هر هفته باید ویزیت بشم تاریخ ٢٨/٨/٨٧ رو برای زایمانم در نظر گرفته بود که خودم قبول نکردم و قرار شده با شروع شدن دردهای طبیعی که تقریبا باید ٧/٩/٨٧ باشه  سزارین بشم و اگه دردام شروع نشد همون پنجم یا ششم آذرسزارین کنم .تخت خواب و کمد الینا ١٩ آبان آماده میشه همه وسایلشو گرفتم زمانی که اتاقش آماده شد همه عکساشو میذارم و اما از اینکه دیر به دیر آپ میکنم علتش اینه که هنوز سر کار میرم البته شرکت همسرم هستش و کارم از ساعت ٩تا ٢ ظهر هستش و عصر ها هم مشغول خرید برای جهیزیه الینا هستیم.

 و اما از احوالات خودم: تا الان حدود ۶کیلو اضافه کردم و تقریبا دکترم قانع شده ولی خودم حسابی لاغر شدم و خبری از چربی ب ا س ن و شکم نیست .ترک هم اصلا نزدم ولی موهام یکم خشک شده هنوز هم میوه و لبنیات جزء واجبات ویارم هست و برنج و نمیتونم تحمل کنم معده ام تعجب میکنه.پیاده روی و تفریح و خیلی دوست دارم و شبا روزی نیم ساعت پیاده روی می کنم.غذا هم تا خرخره میخورم ولی اصلا ترش نمی کنمنیشخندبرای خواب هم هیچ مشکلی ندارم و تا سرم و گذاشتم راحت خوابم می بره و خبری از تنگی نفس و این جور چیزا نیستنیشخند.خدا رو شکر دوران بارداری خوبی دارم و اصلا سنگین نیستم و   باورم نمیشه به این زودی داره میگذره . روحیم بهتر شده و منتظر اومدن یه تازه واردم. به قول علی هلو خانم ، آناناس هفت رنگ باباخندهراستی بیهوشی عمومی برای سزارین بهتره یا از کمر به پایین بیحس بشم؟هر کسی تجربه داره به منم بگه.

این روزا یه حس عجیبی دارم باورم نمیشه که زندگی دو نفره ما داره سه نفره میشه.علی خیلی ذوق و شوق داره. جالب اینحاست با صدای بلند باهاش حرف میزنه و اون از توی شکم لگد میزنه.وای نمیدونید چه لحظه قشنگیه.الینای عزیزم هنوز تو رو ندیدم و نمیدونم چه شکلی هستی بعضی وقتا باهات غریبم و اما میدونم تو خیلی خوب و مهربون هستی و مامانتو اصلا اذیت نمی کنی.تا الان هم خیلی خوب رشد کردی و جای نگرانی برای ما نذاشتی.بابات هم که سنگ تموم گذاشته و خیلی به فکر روحیه مامانته. مثل پروانه دورمون میچرخه(مثل همیشه)چون خیلی مهربون بوده و هست.مامان بزرگت (مامان خودم)کلی برات ژاکت و جوراب و کلاه بافته.خاله بنفشه هم حسابی مشغول دوخت و دوزه و خاله سمیرا هم برای موهات گل سر خوشکل خریده.بابا علی هم هر چیزی که خیلی به نظرش خوشکل بیاد برات میگیره بیا ببین چه سر همی و جورابای ناز نازی برات گرفته. و منتظره تا وسایلت بیاد تا تزئینات لازم رو انجام بده.خداییش هم خیلی ذوق داره و هر چیزی رو اون بخره یا با سلیقه علی باشه من خیلی می پسندم.مامانی و خاله بنفشه هم 25 آبان میان و فعلا خاله سمیرا پیش ماست

/ 50 نظر / 52 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمانه

[ماچ]سلام نگار جون ما به روز کردیم

پریسا

سلام خانم خانما / دیگه کم کم داری به روزای خوب خوب نزدیک میشی / خودت رو آماده کن [چشمک]

ندا مامان رادین

نگار جون نکنه نی نی یا همون الینا خانم بدنیا اومدن و ما بیخبریم. زود باش دیگه بیا آپ کن ما منتظریم.

هاله مامان ارشیا

نگار گلی خوبی؟چهار پنج روز دیگه بیشتر نموندهاااااااا[قلب]چه احساسی داری[ماچ][ماچ][ماچ]

ندا مامان رادین

وای نگار جون تو رو خدا بیا آپ کن چقدر باید منتظر بمونیم؟نکنه به معنای واقعی مامان شدی و ما خبر نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟